x

Hakkımızda

Loe Tiessi Grup Kimdir?

Moda sektöründe büyük başarılara imza atmış bir annenin çocukları olarak 1980’li yıllarda modelleme, tasarım, biçim ve şekillendirmeyle tanıştık. Erken yaşlarda modayla tanışmış bir aile olarak, birçok alanda faaliyet gösterdikten sonra içimizdeki moda aşkıyla 2010 yılında çocukluk hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek adına “Loe Tiessi Grup” çatısı altında birleşmeye karar verdik.

Yıllardır tekstil piyasasında un ufak olduktan sonra, moda hamurunda yoğrularak elde ettiğimiz başarıları kazanmamızın altında yatan asıl sebep, öncelikli olarak insana yaptığımız yatırımlardır. Kalite ve başarıyı kendimize hedef edindikten sonra, gecemizi gündüzümüze katıp, yılmadan ve yorulmadan çalışarak sektörde hak ettiğimiz yere ulaşmış olmanın da verdiği mutlulukla her geçen gün kendimizi daha da yenileyerek büyüyoruz.

Loe Tiessi Grup Hangi Hizmetleri Sunar?

Tiessi, kadın giyim üretimi ve toptancılığı konusunda uçtan uca büyük ölçekli bir hizmet vermektedir. Loe Tiessi Grup’un organizasyonu içerisinde üretim, ithalat, ihracat, toptan ve perakende satış faaliyetleri yer almaktadır.

Loe Tiessi Grup tarafından çok önemli moda tasarımcılarına da özel üretim yapılmaktadır. Kendi tasarımınızı bizlerden yardım alarak üretebilir ve tüm dünya üzerinde kendi markanız ile satabilirsiniz. Hem tasarım hem de seri üretim olarak kendimizi kanıtlamış ve birçok önemli projeye imza atmış bulunmaktayız.

Bu firmalardan bazıları; Raisa & Vanessa, Raşit Bağzıbağlı, Trendyol, Modanisa, Morhipo(Beymen Grup), Koton, Müslüm a Wear firmaları için, abiye üretir. Buna ek olarak Loe Tiessi Grup olarak Avrupa’nın önde gelen firmalarından, Pierre Cardin için tayt, active wear, home wear modelleri üreterek müşterilerimizin beğenisine sunmaya devam ediyoruz.

Loe Tiessi Grup Yurt Dışına Hizmet Sunar Mı?

Loe Tiessi Grup, toptan olarak dünyanın birçok ülkesine hizmet vermektedir. Yılları aşkın satış tecrübesi ve kaliteli ürün seçenekleri ile geçmişte de dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmıştır.

Loe Tiessi Grup Müşterisi Olmak İçin Neler Yapılmalıdır?

Perakende ürün satın almak için yalnızca web sitemize kayıt olmanız yeterlidir. Gönül rahatlığı ile alışveriş yapıp aynı gün kargo hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Toptan ürün almak istiyorsanız da bizleri ziyaret ederek ya da iletişim seçeneklerimizden bizlere ulaşarak dilediğiniz şekilde ticaretimizi gerçekleştirebiliriz.

Loe Tiessi Grup Müşterisi Olmanın Avantajları Nelerdir?

Loe Tiessi Grup Müşterisi Olmanın Avantajları Şunlardır;

  • Web sitemizden satın almış olduğunuz ürünler 24 saat içinde kargoya verilir.
  • Toptan siparişlerinizde kalite konusunda en güvenebileceğiniz firma olacağımızı iddia ediyoruz.
  • Tüm sorularınıza ve sorunlarınıza anında cevap alabilirsiniz.
  • Kampanya ve indirimlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.
  • Ürünlerimizin tamamı kendi üretimimiz olduğundan kalitesine güvenebilir ve dilediğiniz adette sipariş oluşturabilirsiniz. 

Loe Tiessi Grup’un Satış Sonrası Hizmetleri Nelerdir?

Loe Tiessi Grup, toptan ve perakende satış sonrasında müşterilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Bunun için iletişim seçeneklerimizden birini kullanarak anında bizlere ulaşmanız yeterlidir. Ürünlerimiz hakkında yaşanan herhangi bir problemde Loe Tiessi Grup ekibi sorunlarınıza en hızlı şekilde çözüm üretmektedir.

Loe Tiessi Grup’un İade Şartları Nelerdir?

Sipariş sonrasında 14 gün içerisinde iade talebi oluşturabilirsiniz. İade işlemlerinde birçok ürünümüzde koşulsuz olarak iade kabul etmekteyiz.

Loe Tiessi Grup’un Geri Ödeme Politikası Nasıldır?

Tüm ürünlerimizde iade ve geri ödeme imkanı mevcuttur. İade edilen ürünün tarafımıza ulaştıktan sonra talebin kabul olması halinde 3 iş günü içerisinde geri ödemeniz hesabınıza gönderilir.

Loe Tiessi Grup Ürünlerinin Fiyatlarını Nasıl Belirler?

Loe Tiessi Grup ürünlerinin fiyatlarını belirlerken birçok faktörü göz önünde bulundurmaktadır. Ürünün üretiminde kullanılan malzeme, kullanılan tasarım ve paketleme ürünlerin fiyatlarının belirlenmesinde baz alınan etkenlerdir. Ancak müşterilerimiz için en yüksek kalitede ve en uygun fiyatta ürünlerimizi üretmeye ve sizlere hazırlamaya özen gösteriyoruz.

Loe Tiessi Grup Hangi Kargo Şirketleri İle Çalışır?

Loe Tiessi Grup Türkiye genelinde her noktaya ulaşım sağlamaktadır. Dünya genelinde de çoğu ülkeye geniş kargo ağı ile ürünlerini ulaştıran Loe Tiessi Grup; Aras Kargo, Sürat Kargo, Yurtiçi Kargo, MNG Kargo ve Trendyol Express Kargo ile aktif olarak çalışmaktadır ancak dilediğiniz özel bir kargo firması var ise siparişlerinizi istediğiniz kargo firması ile de gönderebiliriz.

Loe Tiessi Grup Siparişlerinizi Kaç Gün İçinde Teslim Eder?

Loe Tiessi Grup tarafından siparişleriniz 24 saat içinde kargoya verilir. Çalıştığımız kargo şirketleri tarafından siparişleriniz teslim alındıktan sonra ortalama 3 iş günü içinde sizlere ulaşmış olacaktır. Herhangi bir gecikme ve sorunda direkt olarak bizlere ulaşarak destek ekibimiz tarafından anında yardım alabilirsiniz.

Loe Tiessi Grup’un Diğer Firmalardan Farkı Nedir?

Giyim sektöründe yılları aşkın bir deneyime sahip olan Loe Tiessi Grup, Kıyafetlerin üretimi satış ve tanıtım aşamaları dahil olmak üzere tüm süreçlerin yönetimini en iyi şekilde yapmaktadır. Bu nedenle Loe Tiessi Grup, diğer firmalardan farklı bir konumdadır, sektördeki birçok rakibimizden farklı olarak tüm ürünlerimizin üretimini kendimiz yapmaktayız. Bu sebeple herhangi bir sorununuza anında çözüm bulabilir veya isteklerinize en iyi ve hızlı şekilde yardımcı olabiliriz. Yalnızca satış değil üretim de yapabildiğimizden dolayı kişisel fikirlerinize ve tasarımlarınıza yardımcı olmak isteriz.

Loe Tiessi Grup’un Kaç Çalışanı Var?

Loe Tiessi Grup’un satış, internet satış, tasarım, üretim, kalite kontrol, kesimhane, modelhane, paketleme ve bilgi işlem gibi birçok departmanı bulunmaktadır. Bu departmanlarda çalışan personel sayısı 150’den fazladır.

Loe Tiessi Grup’un Çalışma Saatleri Nelerdir?

Loe Tiessi Grup çalışma saatleri hafta içi 08.00 ile 18.00 arasındadır. Cumartesi ve Pazar günleri ise çalışanlar için tatil günü olarak belirlenmiştir.

Loe Tiessi Grup’un Sosyal Medya Adresleri Nelerdir?

Loe Tiessi Grup İnstagram hesabı

Loe Tiessi Grup Facebook hesabı

Loe Tiessi Grup’un Telefon Numarası Nedir?

Loe Tiessi Grup’a (0212) 222 48 05 numarasından ulaşabilirsiniz.

Loe Tiessi Grup’un Vizyonu Nedir?

Loe Tiessi Grup’un vizyonu dünyada kaliteli kadın ve erkek giyim denildiğinde akla gelen ilk marka olmaktır.

Loe Tiessi Grup’un Misyonu Nedir?

Loe Tiessi Grup’un hedeflerini gerçekleştirme yolundaki ana misyonu; sipariş adetlerinin sayısına bakmaksızın en iyi kaliteyi ve en iyi hizmeti en uygun fiyata sunmaktır. Loe Tiessi Grup’un misyonunun tamamlayıcı unsuru, sadece bir tasarımı hammadde halinden bitmiş bir ürün haline getirip müşterisine sunmak değil, aynı zamanda onun iş sürecinde uluslararası standartlara uygun bir şekilde etkin rol almaktır. (Özel ambalaj, barkodlama, paketleme, lojistik, mağaza raf ve düzeni, takibi, vb.)

Loe Tiessi Grup İş İlanlarını Nerede Yayınlar?

Loe Tiessi Grup, açık pozisyonları için çalışan almak için iş ilanlarını Kariyer.net üzerinden ve yüz yüze görüşme sağlayarak ya da iletişim araçlarımızdan birini kullanarak sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.