x
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
Toplam 65 ürün bulunmaktadır.

FANTEZİ KOSTÜM

Fantezi iç giyim kostüm tasarımları, özel yaşamı canlı kılmak, hareketliliği doruğa taşımak, etkileyici ve akılda kalıcı anlar yaşamak için tasarlanan kıyafetlerdir. Bu kıyafetler, özel zamanlarda kullanılan, farklı aksesuarlarla da tamamlanabilen giyim parçalarıdır.

Fantezi Kostüm Neden Tercih Edilir?

Kadınların hem daha özel ve etkileyici hem de akılda kalıcı anlar yaşamak ve yaşatmak üzere tercih ettikleri bu ürünler, özel yaşamı hareketlendirmek için kullanılan ürünlerdir. Özellikle, özel gecelerde ya da anlarda, kadınların vücudunu daha dikkat çekici kılmak, hayal gücünü ve sınırları aşan bir mantıkla heyecanlı anlar ortaya çıkarmak için tercih edilirler.

Heyecanlı anlar yaratmak isteyen tüm kadınların, aradığından farklı ve zengin seçenekler bulabileceği en güvenilir adreslerden Tiessi, tüm tarz sahibi kadınlar için, etkileyici çizgilerle tasarlanmış fantezi giyim kostüm seçeneklerini zevkle sunmaktadır

Fantezi Kostüm Modelleri Nelerdir?

Anın heyecanını arttıracak, sexy kadın fantezi kostüm modelleri, pek çok tarzla sunulmaktadır. Deri fantezi kostüm, fantezi kedi kostümü, hostes, tavşan kız, asker ve denizci kostüm gibi geniş bir yelpaze ile farklı tarzlara yönelik tasarlanmaktadır. Bu kostümler arasında özellikle tercih edilen hizmetçi fantezi kıyafetleri gibi fantezi lise kostümü, hemşire fantezi kıyafeti, polis fantezi kıyafeti, fantezi gecelik kostüm gibi pek çok modeltasarlanmakta ve tercih edilmektedir.

Daha kışkırtıcı ve akılda kalıcı anlar yaşamak ve yaşatmak isteyen kadınlar, bu kıyafetleri doğru markalarla tercih etmeye özen gösterirler. Bu bağlamda kadınların tercihi olan fantezi kostüm gecelik ve kıyafetler için Tiessi’nin fantezi kıyafetler kategorisindeki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Leo Tiessi, sadece fantezi kıyafetler için değil tüm fantezi kıyafet ve tamamlayıcı aksesuarları için de zevkle ve güvenle tercih edebileceğiniz alışveriş noktalarından biridir.

Fantezi Kostümleri Tamamlayıcı Aksesuar Çeşitleri Nelerdir?

Özel anları süsleyen fantezi kıyafetler, iç giyim ürünleri gecelikler, elbiseler gibi o özel an kullanılacak tamamlayıcı ve kışkırtıcı aksesuarlar da önemli parçalardır. Fantezi kostümleri ve fantezi aksesuarları özel anları bütünlük oluşturacak şekilde tercih edilmelidir. Çorap ve jartiyerler, göz bantları maskeler, kravat ve zincirler, deri aksesuarlar, fantezilerinizi canlandıran kıyafetlerinizi tamamlayan aksesuarlardandır.

Birbiriyle uyumlu fantezi iç giyim, fantezi elbiseler, fantezi gecelikler, kostümler ve aksesuarlar için Tiessi’yi ziyaret edebilirsiniz.

Fantezi Kostüm Tercih Ederken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Fantezi kıyafetiniz, isterseniz iç isterseniz gecelik isterseniz elbise ya da fantezi kostüm olsun, öncelikle tarzınıza ve rahat hissetmenize bağlı olarak tercihlerde bulunmalısınız. Daha esnek ve rahat, antialerjik kumaşlarla tasarlanmış ürünleri tercih etmeli ve vücut ölçülerinizi dikkate alarak ürün seçiminde bulunmalısınız. Bununla beraber renk seçimi de kışkırtıcılığı arttırıcı uyarıcılar arasındadır. Bu sebeple tercih ettiğiniz ürünün renk detayını da atlamamalısınız.

Fantezi Kostüm Beden Ölçüleri Nelerdir?

Fantezi kostümler farklı beden ölçüleri ile her kadının kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Tiessi de en küçük beden ölçüleri gibi fantezi kostüm büyük beden ölçülerini de rahatlıkla temin edebilirsiniz. Büyük beden fantezi kostümleri arasında tercih edebileceğiniz Miorre göğüs dekolteli mini elbise, Phesov fantezi iç çamaşırı takımı, büyük beden fantezi dantel detaylı gecelik modeli, yine aynı markanın tarzıyla büyük beden dantelli babydoll ürünleri, büyük beden hemşire fantezi kostüm gibi pek çok seçeneği, dilediğiniz beden ölçülerinde ve güvenle temin edebilirsiniz.

Tiessi Fantezi Kostüm Seçenekleri Nelerdir?

Tiessi’de pek çok fantezi kostüm seçeneğini temin edebilirsiniz. Bunların başlıcaları:

Fantezi Lise Kstümü: Polyester ve elestan kumaşla tasarlanmış bu ürün ekose mini etek, yakalı büstiyer olarak satışa sunulmaktadır. Esnek bir tasarımı vardır. Anın tadını çıkaracağınız, heyecan yaratan ve sıklıkla tercih edilen bir üründür. bu ürünlerde, etek parçalarında dantel detayı kullanılan tasarımlar da mevcuttur. Bu ürünü small bedenden 2XL bedene kadar farklı beden aralıklarında tercih edebilirsiniz.

Hemşire Fantezi Kıyafeti: Etek, büstiyer ve taç olarak üç parçadan oluşan hemşire fantezi kostümleri, arka kısımda bir fiyonk detayı ile tasarlanmıştır. Ayrıca 2XL bedene kadar temin edebileceğiniz bu ürün, esnek bir yapıya sahiptir ve %100 polyester kumaş kullanılmıştır. Jartiyer, kostüm taç ve stringle sunulan bir başka seçenekte ise çorap tamamlayıcıları tercih edebilir, daha dikkat çekici bir görsel oluşturabilirsiniz. Hemşire kepi, sütyen, etek ve stringten oluşan Miorre’nin hemşire kostümleri de tercih edebileceğiniz tasarımlardandır.

Fantezi Yılbaşı Kostümü: Şapka, sütyen, alt etek olarak paket halinde satılan bu ürün, Leo Tiessi çizgileriyle tasarlanan bir üründür. Bu ürün, mini eteği, sütyeni ve şapka içeriği ile kırmızı ve siyahın çekiciliğini sizlere sunarken, anınıza heyecan katmaktadır.

Fantezi Deri Kostüm: Deri kostümler pek çok tasarımla karşımıza çıkmaktadır. Deri polis fantezi kıyafeti, Leo Tiessi’nin deri tavşan kostümü, Miorre’nin deri zincirli fantezi kostümü, Le Tiessi’ye ait siyah deri harness fantezi kostümü tercih edebileceğiniz deri kostümleri seçeneklerindendir. Bu kostümler, deri maske, bileklik, boyunluk, zincir bağlantı detayı, deri kol ve deri elbiseden oluşan içerikler, bacaklık, pelerin ve jartiyer ile tamamlanan, paket halinde sunulan kostümlerdir.

Fantezi Kostüm Gelinlik: Jartiyer, duvak, mini gelinlik ya da arkası tül fiyonk tasarımlı bu ürünler de baştan çıkarıcı tasarımlar arasındadır.

Leo Tiessi fantezi kostüm koleksiyonu içerisinde liseli kız, hizmetçi, gelinlik, polis fantezi kostümleri gibi daha pek çok kışkırtıcı tasarımı bulabilirsiniz.

Tiessi Fantezi Kostüm Özellikleri Nelerdir?

Tiessi, bilinen ve sıklıkla tercih edilen Miorre, Phesov, Dremi, Leo Tiessi gibi pek çok isme ait tasarımları kendi çatısı altında satışa sunmaktadır. Bu ürünler, anti bakteriyel ve antialerjik kumaşlarla tasarlanan ürünlerdir. Kullanılan kumaşların ve tasarımların rahat hareket etme imkânı sunması da Tiessi fantezi kostümlerinin tercih edilme sebeplerindendir.  Fantezi kıyafetler kışkırtıcı tasarımlardır ve özel ilişkilerinizde heyecanı doruğa taşımanızda yardımcı olur. Farklı tarzları, kaliteli kumaşlar ve baştan çıkarıcı tasarımlarla elde edeceğiniz Leo Tiessi, fantezi ürün kategorisinde yer alan zengin çeşitliliği ile anın heyecanını zirveye taşır.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.