x
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
Toplam 98 ürün bulunmaktadır.

FANTEZİ GECELİK

Kadınlar için özel zamanlarda kullanmak üzere, itinayla seçtikleri, bir  kadar da günün her anı etkileyici ve tarz olmak ,steyen kadınların vaz geçilmezi fantezi gecelik, Leo Tiessi’de marka kalitesi ile sizlerle buluşuyr. En tarz modeller, etkileyici ve şık tasarımlarla en fantezi gecelik modelleri için siz de Tiessi’yi ziyaret edebilirsiniz.

Fantezi Gecelik Nedir?

Kadınların kendilerini daha özel ve etkileyici hissetmelerinin yanında, dikkat çekici kılan ve özel anlarda heyecanı tetikleyen, ev giyim ürünleri kategorisinde yer alan, cesur gecelik tasarımlarına, kadın fantezi gecelik adı verilmektedir.

Pek çok kadının tercihi olan bu özel kıyafet seçeneklerini temin edebileceğiniz adres olan Tiessi, farklı marklarla, farklı seçeneklerin sunulduğu, fantezi gecelik, özellikle heyecan uyandırıcı sexy fantezi gecelik seçenekleri ile zengin bir çeşitliliği sizlerle buluşturmaktadır.

Fantezi Gecelik Neden Tercih Edilir?

Fantezi gecelikleri ya da pijamaları, uyku sırasında da şık ve etkileyici olmayı benimseyen kadınlar, hem kendilerini özel ve şık hissetmeleri hem de geceyi akılda kalıcı kılmak, şıklığıyla etkileyici olmak adına tercih etmektedirler. Yani fantezi gecelikler sadece özel anlarda değil, bu kıyafetlerde etkileyici kadınsı çizginin daha belirgin olması sebebiyle de kadınların kendilerini daha iyi ve özel hissetmeleri adına sıklıkla tercih edilen giyim ürünleridir.

Oldukça farklı tarz ve modellerle sunulan bu giyim ürünleri, kimi kadınların tutkusu halindedir. Bu kıyafetler kışlık fantezi gecelik, kadife fantezi gecelik, mini fantezi gecelik, uzn fantezi gecelik gibi farklı seçeneklerle çeşitlendirilmiş kıyafetlerdir. Birbirinden farklı en fantezi gecelikler ve şık seçenekleri değerlendirmek için Leo Tiessi’yi ziyaret edebilirsiniz.

Tiessi Fantezi Gecelik Modelleri Nelerdir?

Kadınların olmazsa olmazı, onların vazgeçilmez özel kıyafetlerinden olan fantezi gecelikler, farklı tarzlarda ancak hep etkileyici çizgilerle tasarlanmış ürünlerdir.

Tiessi’nin, deri fantezi gecelikler, fantezi gecelik elbise modelleri, jartiyerli fantezi gecelik, fantezi dantelli gecelik, zincirli fantezi gecelik, fantezi uzun gecelik ya da mini gecelik gibi farklı ölçülerde ve farklı tasarımlarla en özel modelleri tercih eden kadınlar için sunduğu koleksiyonda siz de size en yakın modeli inceleyebilirsiniz.

Tiessi pek çok modeli bulabileceğiniz, en tarz tasarımlar ile karşılaşabileceğiniz bir alışveriş noktası olarak sizlere kaliteli markalarla zengin bir model çeşitliliğini sunmaktadır. Bu modellerden birkaçını sıralayacak olursak: 

Fantezi Dantelli Gecelikler:

Tiessi’de satışa sunulan fantezi gecelikler arasında, Miorre mini fantezi gecelik modeli, Miorre etek ucu püsküllü dantel gecelik, sırtı çapraz askılı dantel gecelik, göğsü biye detaylı dantel gecelik gibi pek çok seçeneği fantezi dantelli gecelik kategorisinde inceleyebilirsiniz.

Saten Fantezi Gecelikler:

Bu kategoride, tercih edebileceğiniz ürünlerden, Bihter sırt dekolteli güpürlü saten gecelik etkileyici bir seçim olacaktır. Miorre dantelli ve yırtmaç detaylı saten gecelik, sırtı çapraz askılı ve taş detaylı saten gecelik modeli, sırt dekolteli ve güpürlü gecelik takımı fantezi ürün seçeneği de tercih edebileceğiniz modeller arasındadır. İnce askılı dantel detaylı saten fantezi gecelik sabahlık takımı da yine takım halinde tercih edebileceğiniz, saten şıklığı ile daha etkileyici bir duruş sergileyen seçeneklerdendir.

Takım Fantezi Gecelikler:

Leo Tiessi, Doremi, Miorre, Cultte, Phevos gibi önemli markaların etkileyici fantezi gecelikleri ile sizleri buluşturan Tiessi’de, tek parça ürün tercih edebileceğiniz gibi, ikili ya da üçlü fantezi gecelik seti de tercih edebilirsiniz. Bu seçenekler arasında, iki parçadan oluşan Miorre pureum tül gecelik takımı, string dahil iki parçadan oluşan derin yırtmacı ile transparan gecelik takımı, miore reseum kırmızı fantezi gecelik takımı ve daha pek çok tercihi, kendi tarzınız ve zevkiniz çizgisinde keyif ve güvenle tercih edebilirsiniz.

Tiessi Fantezi Gecelikleri Beden Aralığı Nedir?

Fantezi giyim her kadının tercihi olan, hem kendi hem partneri için özel ve estetik bir görünüş sağlayan kıyafetlerdir. Bu kıyafetler beden ölçüleri ne olursa olsun kadınlar için özeldir. Tiessi, tüm beden ölçülerine hitap eden farklı model ve tarzı sunduğu fantezi gecelik kategorisinde, small bedenden, 4XL fantezi gecelik seçeneklerine kadar pek çok seçeneği kadınların beğenisine sunmaktadır. Büyük beden fantezi gecelik modelleri arasında Culotte’ye ait, siyah özel tasarım göğüs detaylı ve file etekli gecelik takımı, Leo Tiessi’ye ait siyah büyük beden fantezi gecelik modeli sıklıkla tercih edilen ve daha geniş ölçülere sahip kadınların tercih ettiği ürünler arasındadır.

Leo Tiessi’de tercih edebileceğiniz, Phesov saten şortlu dantelli gecelik, Phesov dantel detaylı saten tulum, Miorre göğüs dekolteli gecelik, tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Daha pek çok model ve marka tercihiniz için, Tiessi’nin zengin ürün yelpazesini değerlendirebilirsiniz.

Tiessi Fantezi Gecelikleri Neden Tercih Edilmeli?

Tiessi, öncelikle kaliteyi ve zevkli tasarımları sunmayı ilke edinmiş isimlerle beraber, birbirinden özel fantezi gecelikleri, sizlere en şık tasarımlarla sunmaktadır. Bu ürünler, şıklığın ve etkileyiciliğin yanı sıra, konforlu kullanımı, kumaş kalitesi, kesim detayları ve model zenginliği gibi ayrıcalıkları ile en tarz seçenekleri sizlere sunmaktadır.

Saten şıklığının ipeksi dokusu, dantel detayları ile etkileyici sunumu, farklı renk yelpazesi ile etkileyici sunumu, Tiessi fantezi gecelik modellerinin dikkat çekiciliğini daha önemli kılan detaylardandır. Ayrıca bu ürünlerin sadece belli b,r standarda hitap etmeyip, small, medium, large, Xl, 4Xl gibi farklı beden aralığına sahip kadınlara hitap edişi de pek çok kadının bu ürünlere ulaşabilmesine, bu ürünlerin zevkle tercih edilmesine imkân sağlamaktadır.

Ürün kalitesinin yanında, uygun fiyatlı fantezi gecelik modelleri ile en uygun fantezi gecelik seçeneklerini, farklı ödeme imkânları ile sunması da yine Tiessi’nin tercih edilirliğini kaçınılmaz kılmaktadır. Ürün kalitesi,, zevkli tasarımları, zengin renk sıkalası ve fantezi gecelik kapıda ödeme seçenekleri ile siz de Leo Tiessi’yi ziyaret etmeli, fantezi gecelik kategrisinde yer alan ürün seçeneklerini değerlendirmelisiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.