x
Filtre
Kategoriler
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seç ve Sepete Ekle
Görünüm :
Toplam 316 ürün bulunmaktadır.

FANTEZİ GİYİM

Kullanımı uzun yıllara dayanan kadın fantezi elbiseleri ve giyim ürünleri, ilerleyen zaman, farklılaşan çizgiler ve değişen fantezi algılar doğrultusunda, gittikçe çeşitlenmeye, zevkli ve dikkat çekici niteliklerini arttırarak varlığını sürdürmeye devam etmiştir.

Fantezi Kıyafet Nedir?

Pek çok yaş ve tarza sahip kadınların, özel yaşamlarını daha canlı kılmak ya da kendilerini daha özel hissetmek için, kendi çizgilerine yakın modelleri tercih ettikleri tarz kıyafetlerdir. Gündelik iç giyim ve kıyafetlerden oldukça farklı, heyecan uyandırıcı niteliktedirler. Giyim üzerine isim yapmış pek çok giyim firmasının sunduğu bu tarz kıyafetler için, tarz ve aslışılmışın dışında çizgiler arıyrsanız, Leo Tiessi’nin fantezi giyim kategorisinde yer alan ürünleri incelemelisiniz.

 Leo Tieesi tarafından üretilen fantezi kıyafetleri kadın kullanıcılar için hareketli bir yaşam sunmaktadır. Fantezi iç çamaşırı, polis ya da hemşire fantezi kostümleri, file fantezi çorap modelleri ve dekolte yaka elbiseleri gibi seçenekler, size özel anları daha zevkli ve hareketli kılma imakânını yaşatacaktır. Siz de tarzını farklı tasarımlarla sunmak isteyen kadınlardansanız, Leo Tiessi’nin zengin ürün yelpazesi ve farklı çizgilerini değerlendirmelisiniz.

Fantezi Giyim Neden Tercih Edilir?

Her kadının mutlaka sahip olması gereken kıyafet, giyim koleksiynları vardır. Fantezi iç giyim ya da cüretkâr sexy iç giyim ürünleri, kadınların iç dünyasının, özeline bakış açısının bir yansımasıdır. Bu algıyla fantezi giyim ürünleri, kadınların tercih edebileceği çizgiler taşıması, enerjik yansıması, etkileyici tasarımları sebebiyle kadınların tercih ettiği kıyafet parçalarıdır.

Kadınlar, fantezi giysileri sadece parterleri ve özel yaşamları için değil kendi kişisel zevkleri ve tarzlarını içerde ve dışarıda taşımak için de tercih etmektedirler. Tarzına önem veren ve hareketli bir bakış açısına sahip kadınlar, iç ve dış giyimde fantezi kıyafetleri sıklıkla tercih etmektedirler. Yani kadınlar fantezi kıyafet ve fantezi iç çamaşırı giyimleri tercih ederken ilk elde bunu kendileri için, benliklerini özgür bırakmak, tarzlarını yansıtmak için tercih ederler.

Fantezi Giyim Tercihlerinde Nelere Dikkat Edilmeli?

Fantezi iç kıyafetler ve elbiseler, kadınların, daha dikkat çekici ve göz alıcı görünmelerini sağlamakla beraber, özel yaşamı daha canlı kılmak için de tercih edilen, tarz çizgilerle bir bakış açısı yansıtan kıyafetlerdir. Bu sebeple hem dış hem kadın iç giyim fantezi ürünleri tercih edilirken, bazı önemli noktalara göre tercih yapılmalıdır.

Öncelikle size uyan tarzı belirlemeli ve bu doğrultuda vücut tipinize ve ölçülerinize uyan modeller ve bedenler tercih etmelisiniz. Örneğin vücudunuz kum saati tipinde ise daha şanslı tercihler yapabilirsiniz. Bu model, hemen hemen her modeli çekici kılan bir vücut tipidir. Bu vücut tipi için jartiyer fantezi giyim en ideal seçim olacaktır. Üçgen vücut tipi için kalçalara vurgu yapan tasarımlar tercih edilmelidir.

Tüm bu ayrıntılarla beraber, fantezi çamaşır tercihlerinizde, tek parça iç giyim fantezi ürünler tercih edebileceğiniz gibi fantezi takımlar da tercih edebilirsiniz. Ayrıca model ve vücut tipiniz kadar, vücudunuzun ölçüsünü aşmayan, vücudu sıkmadan saran ölçülerde bedenler tercih etmeniz gerekmektedir. Bu seçimler vücudunuzun kusurlarını kapatırken etkileyici görünmenize eşlik edecektir. Ayrıca ten renginizle uyumlu renkleri tercih ediyor olmanız, sizi daha dikkat çekici ve alımlı kılacaktır. Tüm bu ayrıntılarla hem iç çamaşırlarınızı hem fantezi geceliklerinizi hem de elbiselerinizi doğru seçeneklerle değerlendirebilir, tercihlerinizi, Leo Tiessi ve kostümleri, gecelik ve kadın fantezi kıyafetleri, fantezi iç giyim modelleri ile elbise seçenekleri arasından belirleleyebilirsiniz.

Fantezi Kıyafet Modelleri Nelerdir?

Fantezi kıyafetler, kadınların kendilerini, cinsiyetlerini daha cesur ve özgür ifade ettikleri kıyafet seçenekleridir. Bu kıyafetler, alt ve üst ayrı veya fantezi takım olarak sunulan iç giyimler, kadın fantezi geceliği, fantezi kostümleri, file çoraplar, jartiyerler gibi kaıyafetleri kapsamaktadır. Bu kıyafetler için Tiessi’nin fantezi iç giyim kadın kıyafetlerini, fantezi gecelikleri ve elbiselerini inceleyebilir, tarzınıza uygun, ruhunuzu yansıtan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Tiessi Fantezi İç Giyim Ürünleri Nelerdir?

Fantezi iç giyim ürünleri, kıyafetler altında ruhunuzu özgür kılan, kendinizi tarzınızla en özel şekilde ifade ettiğiniz parçalardır. Fantezi çamaşır takımları, fantezi iç giyim kostüm seçenekleri ile Tiessi birbirinden zevkli ve sexy tasarımları, auranızla etkileyici bir estetik sergileyeceğiniz seçenekleri sizlerle buluşturmaktadır.

Tiessi iç giyim fantezi modelleri arasında siyah biye detaylı iç çamaşırı takımı oldukça dikkat çekici seçenekler arasındadır. Bu ürün, %90 poliamid, %10 elastan kumaş ile small bedenden XL bedene kadar tasarlanmış ürünlerdendir. Oldukça çekici bir görsel ve rahatlık sergilemektedir. Siyah transparan detaylı fantezi iç çamaşırı takımı da kadınların zevkle giyebileceği, bedenin, daha kadınsı ve çekici bir varlığı yansıtacağı fantezi iç giyim modelleri arasındadır. Kullanımı konforlu, estetiği etkileyici niteliktedir.

Kadın dantel fantezi iç çamaşırı takımları da dikkat çekici modeller arasındadır. Bu modeller arasında yer alan bir diğer seçenek ise özel bölgenin açık olduğu dantel iç çamaşırı takımlardır.  Bu tasarımlar arsında, özel bölgenin açık olduğu kelepçeli kırmızı fantezi takım, göğüs bölgesi açık fantezi iç çamaşırı takımları, sexy iç giyim modelleri arasındadır. Oldukça çekici bir tasarım olan bu modeller, kadınların kayıtsız kalamayacağı tasarımlardandır.

 İç çamaşırları gibi fantezi babydoll iç giyim ürünleri de dikkat çekici seçenekler arasındadır. Dantel detaylı şifon babydoll, ip ve taş detaylı, kurdele ve dantel detaylı gibi tasarımları mevcut olan bu ürünler büyük beden fantezi modelleri olarak tercih edebileceğiniz seçenekler içerisinde yer almaktadır. Bununla beraber, jartiyerli büyük beden babydoll ürünleri, boyundan bağlı modelleri fantezi iç giyim takım kategorisinde sıklıkla tercih edilen seçeneklerdendir.

Sadece iç giyim ürünleri olarak değil, kıyafet ve kostüm seçenekleri için de Leo Tiessi’nin ürün detaylarını ve modellerini inceleyebilirsiniz.

Leo Tiessi Fantezi Kostüm Seçenekleri Nelerdir?

Fantezi kostümler, özel ilişkileri daha canlı kılan, ilişkiye hareketlilik katan kıyafetlerdir. Tiessi pek çok fantezi giyim ürünlerinde olduğu gibi kostüm tasarımları ile de kadınların kayıtsız kalamayacağı seçenekleri sunmaktadır. Bu seçenekler arasında, kırmızı ya da pembe ekose etekli kostümler, siyah hizmetçi kostüm, hemşire kostüm, dişiliği sınırsız sergileyen deri fantezi kostüm, deri fantezi kostümleri arasında yer alan vamp bir duruş sergileyen kuyruk pelerinli kostüm gibi seçenekler de ilgi gören ve dikkat çekici seçenekler içerisinde yer almaktadır. Bu kıyafetler, anı özel kılan, çekiciliği ile beraber ek olarak eldiven, kravat, maske, kelepçe gibi aksesuarlarla tamamlanan dinamik bir kategoriyi oluşturmaktadır.

Leo Tiessi fantezi kostümleri, zevkli ve göz alıcı tasarımları ile pek çok kadının kayıtsız kalamayacağı seçenekleri oldukça kadınsı çizgilerle sizlere sunmaktadır. Siz de tarzınızı yansıtan, ilişkiyi canlı kılan kstüm, iç giyim, gecelik gibi seçenekler için Leo Tiessi fantezi giyim ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Fantezi Gecelik Modelleri Nelerdir?

Fantezi giyim gecelik, modelleri arasında pek çok seçeneğe, farklı modellerde ve tarzlarda ulaşmak mümkün… Bu kıyafet kategorisinde yer alan Tiessi, deri fantezi gecelikler, dantelli gecelikler, dantel detaylı saten gecelikler gibi Miorre’ye ait venustum gecelikler, uzun gecelikler gibi seçenekler yer almaktadır. Farklı renkler ve farklı beden aralıklarına göre, kaliteli marklarla temin edebileceğiniz bu ürünler, daha pek çok seçenekle sizlere sunulmaktadır.

Bu özel fantezi giyim ürünlerini sadece ince ve dar bedenler için değil,  4XL fantezi gecelik gibi büyük beden fantezi gecelik modelleri olarak da dilediğiniz beden ölçüsünde temin edebilirsiniz. Yırtmaç detaylı, mini, uzun gibi daha pek çok model fantezi gecelik takımları için siz de Tiessi’nin fantezi gecelik kategorisinde yer alan ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Fantezi Giyim Beden Aralığı Nedir?

Tiessi, fantezi giyimin her kadının tarzı olduğunu bilerek, sadece dünya standartlarınca kabul edilen beden ölçüleri ile değil, daha geniş beden ölçülerine sahip hanımlara göre de tasarladığı ürünlerle zevk sahibi alıcılarını bir araya getirmektedir. Tiessi, özel giyimin belli bir vücut yapısına has olmadığını, heyecan ve tutkunun tüm kadınlar için geçerli olduğunu, tasarladığı fantezi gecelik ve kostümlerde, tüm kıyafetlerde sergilemektedir. Leo Tiessi, farklı beden aralıklarına özel, etkileyici fantezi tasarımlarını, tarz çizgilerle sunmaktadır. Small, medium, large ve 4XL’a kadar daha büyük bedenlere, pek çok beden ölçüsüne yönelik tasarımlar sunmaktadır.

Tiessi, fantezi geceliklerde Doremi, Loe Tiessi, Miorre gibi kaliteli markaların zevkli tasarımlarını, her kadının beden ölçüsü ve tarzına yönelik çizgilerle sunmaktadır. Tiessi çatısı altında, Miorre fantezi giyim, file fantezi giyim, lepar fantezi giyim gibi tüm giyim tarzlarında, küçük ya da fantezi giyim büyük beden arayışında olan her kadın, kendi beden ölçülerine göre seçenekler bulabilmektedir. İç çamaşırı, etekler, fantezi file çoraplar; degaje yaka, çapraz sırt detaylı, dekolteli ya da mini fantezi kadın elbiseleri, small ya da büyük beden fantezi elbiseler, Tiessi satışları içerisinde yer alan ürün seçeneklerindendir.

Fantezi Kıyafet ve İç Giyim Ürünleri Fiyat Aralığı Nedir?

Sadece, iç giyim, çorap, jartiyer, elbise ya da kostüm değil; aynı zamanda, kelepçe, zincir, deri maske, papyon, kravat gibi sexy aksesuarları da satışa sunan Tiessi, uygun fiyatlarla satış gerçekleştirmektedir. Miorre, Phevos, Doremi ve Leo Tiessi gibi tanınmış ve kaliteli markalarla sunduğu bu sexy tasarımlar için 80TL ila 800TL bandında fiyatlandırma sunmaktadır. Uygun fiyatlar, kolay ödeme seçenekleri gibi avantajlar sunan Tiessi, sunulan bu ürünlerin kargolama sırasında da ürün içeriği ve mahremiyeti dikkate alınarak paketlenmesine özen göstermektedir.

Siz de kaliteli ve dikkat çekici tasarımları, uygun fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile temin edebilmek için Tiessi’yi ziyaret edebilir, size uygun tasarımları güvenli alışveriş fırsatı ile edinebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.