Sıkça Sorulan Sorular

Siparişleriniz anlaşmalı olduğumuz Aras Kargo ile gönderilmektedir.
Türkiye'nin her yerine ürün teslimatı yapmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi bulunduğunuz lokasyonda yok ise Mobil Bölgelerden belli günler içerinde dağıtımı sağlanacaktır.
Şuan içinde sadece Türkiye sınırları içerisinde dağıtım sağlamaktayız.
Siparişinizi iptal etmek için 05321541563 arayarak ve ya iletişim bölümünden bize yazmanız gerekmektedir.
Siparişiniz teslimata verilmeden önce hasar kontrolünden geçmektedir. Bu sebeple ürünlerimiz hasarlı gönderimi önlemiş olur. Buna rağmen ürününüz hasarlı bir şekilde geldi ise; Kargo Görevlisi siparişinizi adresinize ulaştırdıktan sonra teslimat sırasında dış pakette hasar kontrolü yapın, hasar gördüğünüz taktirde Hasar Tespit Tutanağı hazırlatın. Eğer Hasarı teslimat sonrasında gördüğünüz taktirde ilgili şubeyi arayarak, Hasar Tespit Tutanağı hazırlamalarını söylemeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesi size bu konuda yardımcı olmuyor ise, lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçin.
Ürün iade süresi içerisinde tarafımıza gönderdiğiniz taktirde gerekli kontrol yapılacak ve stoklarımızda bulunması halinde ürün/ürünlerin değişimi sağlanacaktır.
Anlaşmalı kargo şirketimiz resmi tatillerde dağıtım yapmamaktadır.
Ürünlerimizin fiyatları KDV dahildir.
Haftaiçi verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargo firmasına teslim edilir.Haftasonu verilen siparişleri pazartesi günü kargo firmasına teslim etmekteyiz.
Yükleniyor...