Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Miorre Yüksek Bel, Modal+saf Doğal Pamuk Yumuşak Konforlu Tayt
157,25 TL
Ürün Kodu : 001-000140

Miorre Yüksek Bel, Modal+saf Doğal Pamuk Yumuşak Konforlu Tayt

Yorum Yap (0)
157,25 TL
01.12.2022 tarihine kadar kargoda

 • Ürün Açıklaması
  Miorre Yüksek Bel, Modal+saf Doğal Pamuk Yumuşak Konforlu Tayt

  Vazgeçilmeziniz olacak...

  Asla modası geçmeyecek, günün her anı na uygun, çok amaçlı bir ürün!Tek başına bluz ve tuniklerle kombinl eyebileceğiniz gibi,soğuk günlerde pantolon altında da kullanılacak zara fette...

  %46 Pamuk %46 Modal %8 Lycra

  Kayın ağacından üretil en modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşidid ir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet i yidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahipt ir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selüloz ik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunmaktadı r. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yüksek y aş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları birleş erek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma öze lliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlamaktad ır.

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry stre ngth of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture transf er feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humid c limates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due tothe u se of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds to t he mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high wet an d dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn prop erties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appe arance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.