x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Miorre Uzunkol Body

Ürün Kodu : 001-000190
445 TL
10.12.2023 tarihine kadar kargoda
Miorre
Miorre Uzunkol Body
445 TL
 • Ürün Açıklaması
  Miorre Uzunkol Body

  Her dolaba lazım...

  Tam göbek hizasında uzun kollu bir body ile neler yapabilirsiniz bir düşünün!

  Pijamalarınız, yazlık tiril tir il şortlarınızla rahat bir uyku takımı olarak kombinleyebilir, uzun yaz gecelerinde sahil yürüyüşlerinizde kullanabilirsiniz.

  Bisiklet yak anın verdiği sevimli cazibe de cabası.

  %46 Pamuk %46 Modal %8 Lycr a

  Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru muk avemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan k umaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyl e, sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk kar ışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullan ımda % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforl u tutum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğ un bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen iplik lerde üni görünümü sağlamaktadır.

  Made of beech wood modal, comple tely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistan t to abrasion. Moisture transfer feature is very good. Modal yarns are k nitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture tr ansfer feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due tothe use of 100 % natural cellulose-based and na turally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handl e, brightness, and high wet and dry strength properties combined with th e behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye res embles to provide uniform appearance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.