x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Miorre Uzun Kol Modal Body

Ürün Kodu : 001-000152
201 TL
08.06.2023 tarihine kadar kargoda
Miorre
Miorre Uzun Kol Modal Body
201 TL
 • Ürün Açıklaması
  Miorre Uzun Kol Modal Body

  Günün her anında rahatlık

  İç giyimle sınırlanamayacak, her türl ü giyim zevki için hareket özgürlüğü sunan bir ürün...

  Konforunu g ünün her anında yaşamak isteyeceksiniz...

  Bisiklet yaka Esnek kuma şı bedeni sıkmadan sarar,terletmez.Özel çıtçıtları sayesinde kendinizi g üvende his setmenizi sağlayacak bu ürünü ,yaz kış rahatça kullanabilirsi niz.<(> <<)>/p> %46 Pamuk, %46 Modal, %8 Lycra

  Kayın ağacından üre tilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşi didir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gaye t iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sah iptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimle rde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selü lozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunmakt adır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yükse k yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları bir leşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlamak tadır.

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry s trength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture tra nsfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, ha s a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humi d climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due toth e use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds t o the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high wet and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn p roperties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform a ppearance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.