Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Miorre Modal Kapri Tayt
119,00 TL
Ürün Kodu : 001-000139

Miorre Modal Kapri Tayt

Yorum Yap (0)
119,00 TL
01.12.2022 tarihine kadar kargoda

 • Ürün Açıklaması
  Miorre Modal Kapri Tayt

  Üzerinizden çıkarmak istemeyeceksiniz!

  Özellikle bahar ve yaz a ylarında tiril tiril tuniklerle uyum sağlayacak, üzerinizde yok gibi his sedeceğiniz rahatlıkta bir model...

  Defalarca kullanıldığında bile ilk günkü formunu muhafaza eden, özel bir kumaş yapısına sahip...

  Sağlıklı materyallerden sizin için özel olarak üretilmiş, soğuk kış gün lerinde pantolon altına kullanabileceğiniz gibi, spor yaparken de tercih edilebilir.

  %46 Pamuk %46 Modal %8 Lycra

  Kayın ağacından ür etilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeş ididir.Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gaye t iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sa hiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli ikliml erde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de sel ülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunmak tadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yüks ek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları bi rleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlama ktadır.

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture tr ansfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, h as a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, hum id climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due tot he use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high we t and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.