x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Miorre Modal İnce Askılı çıtçıtlı Body
144 TL
Ürün Kodu : 001-000274

Miorre Modal İnce Askılı çıtçıtlı Body

Yorum Yap (0)
144 TL
08.02.2023 tarihine kadar kargoda

 • Ürün Açıklaması
  Miorre Modal İnce Askılı çıtçıtlı Body

  Klasikten vazgeçemeyenlere...

  Sadelik ve rahatlık birarada... < /p>

  Bu body ile düşük bel pantolonlar ve etekler asla sorun olmayacak!

  Üzerine giyeceğiniz dilediğiniz tarzda bir gömlek, tişört ya da b luzla gün boyu rahat edeceksiniz...

  Terletmez, ütü gerektirmez.

  Düşük bel pantolon ve eteklerle rahatlıkla kullanabileceğiniz, yumuş ak ve esnek dokusuyla rahatsızlık vermeyen eninizle bütünleşen, her mevs im tercih edebileceğiniz bir ürün

  %46 Pamuk, %46 Modal, %8 Lycra

  Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukave meti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Ne m transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kuma şlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışı mı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımd a % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu t utum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Mod al ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen iplikler de üni görünümü sağlamaktadır.

  Made of beech wood modal, completel y natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant t o abrasion. Moisture transfer feature is very good. Modal yarns are knit ted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture trans fer feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Modal cot ton blend, both due tothe use of 100 % natural cellulose-based and natur ally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high wet and dry strength properties combined with the b ehavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resemb les to provide uniform appearance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.