x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Miorre Modal İnce Askılı Atlet

Ürün Kodu : 001-000147
302 TL
10.12.2023 tarihine kadar kargoda
Miorre
Miorre Modal İnce Askılı Atlet
302 TL
 • Ürün Açıklaması
  Miorre Modal İnce Askılı Atlet

  Göbekler fora...

  Yazın da atlet rahatlığından ayrılmamak isteye nler için göbek hizasın da tasarlanmış çok kullanışlı bir model.

  İ nce askılı atleti iç giyim olarak değerlendirebileceğiniz gibi, gömlekle rin, düşük omuz bluzların içinde de rahatça kullanabilirsiniz.

  %46 Pamuk %46 Modal %8 Lycra

  Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyl a doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya kar şı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplik le örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem tr ansfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konfor u sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karışım a kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavem et özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları birleşerek iplik özellik lerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benz erlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlamaktadır.

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fib er type. Highly resistant to abrasion. Moisture transfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due tothe use of 100 % natura l cellulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s g entle, comfortable handle, brightness, and high wet and dry strength pro perties combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.