x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Miorre Modal Dantelli Kapri Tayt

Ürün Kodu : 001-000142
374 TL
10.12.2023 tarihine kadar kargoda
Miorre
Miorre Modal Dantelli Kapri Tayt
374 TL
 • Ürün Açıklaması
  Miorre Modal Dantelli Kapri Tayt

  Bir tayttan, fazlasını arayanların çok seveceği özel bir model...

  Modalın sağlığı ve güpürün şıklığını bir arada üzerinizde taşıma şans ı sunacak tasarım, her mevsim üzerinizde olacak.

  Güpür modasını detayl arda kullanarak özel kombinler yaratma fırsatı sunan tayt, siyah ve beya z renk seçenekleri ile sizi bekliyor.

  %46 Pamuk %46 Modal %8 Lycra

  Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukaveme ti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşl ar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sı cak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı , her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tut um, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bi linen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlamaktadır.

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture transfer feature is very good. Modal yarns are knitte d or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture transfe r feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Modal cotto n blend, both due tothe use of 100 % natural cellulose-based and natural ly provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, br ightness, and high wet and dry strength properties combined with the beh avior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resemble s to provide uniform appearance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.