Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Miorre Modal Dantelli Fantezi çıtçıtlı Body
130,00 TL
Ürün Kodu : 001-000346

Miorre Modal Dantelli Fantezi çıtçıtlı Body

Yorum Yap (0)
130,00 TL
29.11.2022 tarihine kadar kargoda

 • Ürün Açıklaması
  Miorre Modal Dantelli Fantezi çıtçıtlı Body

  Hem gece hem gündüz için...

  Yumuşacık hissiyatıyla vücudunuzu s ararken, kadınsı hatları dantelin eşsiz zarafetiyle vurgulayan, harika b ir ürün...

  Her mevsime ve günün her saatine uygun...

  Esnek ve rahat bir kumaşa sahiptir.İnce askılıdır.Ağ kısmı çıtçıtlıdır.Şıklığı ve rahatlığı bir arada yaşamak isteyen bayanlar için özel tasarlanmıştı r.

  %46 Pamuk, %46 Modal, %8 Lycra

  Kayın ağacından üretilen m odal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidi r. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimlerde dah i giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selülozik e saslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunmaktadır. M odalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yüksek yaş v e kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özellik lerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlamaktadır.< /p>

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture transfer f eature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, has a sof t hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humid clima tes, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due tothe use o f 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds to the m ix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high wet and dr y strength properties combined with the behavior of cotton yarn properti es are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearan ce from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.