x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Miorre Modal Dantelli Atlet

Ürün Kodu : 001-011018
342 TL
10.12.2023 tarihine kadar kargoda
Miorre
Miorre Modal Dantelli Atlet
342 TL
 • Ürün Açıklaması
  Miorre Modal Dantelli Atlet

  Her mevsime, her tarza uygun...

  Pamuk ve modal karışımı esnek k umaşıyla vücudunuzu yumuşacık sararken, her mevsim kullanım imkanı sağlı yor.

  Göğüs kısmındaki dantel sayesinde şık bir görünüm sunan bu at leti, açık yakalı elbiselerin, bluzların içinde de rahatlıkla kullanabil irsiniz.

  %46 Pamuk %46 Modal %8 Lycra<(> <<)>/p>

  Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli ikl imlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sun maktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve y üksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya a lma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağl amaktadır.

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture tr ansfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, h as a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, hum id climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due tot he use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high we t and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.