x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Miorre Modal çıtçıtlı Body

Ürün Kodu : 001-016048
404 TL
10.12.2023 tarihine kadar kargoda
Miorre
Miorre Modal çıtçıtlı Body
404 TL
 • Ürün Açıklaması
  Miorre Modal çıtçıtlı Body

  İçten dışa yansıyan şıklık...

  Çıtçıtlı body rahatlığına bir ker e alıştınız mı vazgeçmek çok zor...

  İşte bu harika ürün, vücudu yu muşacık saran pamuklu modal kumaşıyla body keyfini ikiye katlarken dante l detaylarıyla da iç dünyanıza ayrı bir şıklık katıyor.

  Göğüs deko ltesini çevreleyen geniş dantelin sırt kısmında da devam etmesiyle benze rlerinden ayrılan bu body, ayarlanabilir askılarıyla da çok kullanışlı.. .

  Ayrıca elbise, ceket ve bluzlarınızın içinde de rahatlıkla kulla nabilirsiniz.

  %46 Pamuk %46 Modal %8 Lycra

  Kayın ağacından ü retilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çe şididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği ga yet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye s ahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklim lerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de se lülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunma ktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yük sek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğun bilinen davranışları b irleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alm a özelliklerindeki benzerlik, elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlam aktadır.

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resistant to abrasion. Moisture t ransfer feature is very good. Modal yarns are knitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, hu mid climates, even the clothing comfort. Modal cotton blend, both due to the use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable handle, brightness, and high w et and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.