Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Miorre Beli Dantelli çıtçıtlı Body
165,00 TL
Ürün Kodu : 001-016043

Miorre Beli Dantelli çıtçıtlı Body

Yorum Yap (0)
165,00 TL
27.11.2022 tarihine kadar kargoda

 • Ürün Açıklaması
  Miorre Beli Dantelli çıtçıtlı Body

  İçinizdeki dantel güzelliği!

  Çıtçıtlı body rahatlığına dantel t akviyesiyle gelen şıklık...

  Omuz kısmındaki dantel tasarım, gece k ıyafetlerinizin dekotesiyle de özel bir kombin oluştururken, bel bölgesi ndeki dantel etki ise kadınsı hatlara vurgu yapıyor.

  %46 Pamuk % 46 Polyamid %8 Lycra <(>

  Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğ al, yaş ve kuru mukavemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı ol dukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle ör ülen veya dokunan kumaşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfe r özelliği nedeniyle, sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sun ar. Modal pamuk karışımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olma sı nedeniyle kullanımda % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karışıma kat tığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet öz ellikleri ile pamuğun bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerin i oluşturmaktadır. Modal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik , elde edilen ipliklerde üni görünümü sağlamaktadır.

  Made of beech wood modal, completely natural, wet and dry strength of a high fiber ty pe. Highly resistant to abrasion. Moisture transfer feature is very good . Modal yarns are knitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a ve ry good moisture transfer feature a warm, humid climates, even the cloth ing comfort. Modal cotton blend, both due tothe use of 100 % natural cel lulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle , comfortable handle, brightness, and high wet and dry strength properti es combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Resimler
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.