x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim

Miorre Bayan Dantelli Modal Atlet

Ürün Kodu : 001-011033
295 TL
07.12.2023 tarihine kadar kargoda
Miorre
Miorre Bayan Dantelli Modal Atlet
295 TL
 • Ürün Açıklaması
  Miorre Bayan Dantelli Modal Atlet

  Bir atletten daha fazlası!

  Dantelle penyenin en şık kombinlerin den birini sergileyen bu atlet, sadece iç giyim ürünü olarak kullanılmak tan daha fazlasını hakediyor!

  Askılarındaki ve sırtındaki yumuşak dantelle oldukça şık bir body görüntüsü sergileyen bu atleti, günlük kıy afetlerinizle de rahatlıkla eşleştirebilirsiniz.

  %46 Cotton %46 Mo dal %8 Elastan

  Dantel desenleri farklılık Gösterebilmektedir.

  Kayın ağacından üretilen modal, tamamıyla doğal, yaş ve kuru muka vemeti yüksek bir lif çeşididir. Yıpranmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Nem transfer özelliği gayet iyidir. Modal iplikle örülen veya dokunan ku maşlar, yumuşak tuşeye sahiptir. Çok iyi nem transfer özelliği nedeniyle , sıcak, rutubetli iklimlerde dahi giyim konforu sunar. Modal pamuk karı şımı, her ikisinin de selülozik esaslı ve doğal olması nedeniyle kullanı mda % 100 doğallık sunmaktadır. Modalın karışıma kattığı narin, konforlu tutum, parlaklık ve yüksek yaş ve kuru mukavemet özellikleri ile pamuğu n bilinen davranışları birleşerek iplik özelliklerini oluşturmaktadır. M odal ve pamuğun boya alma özelliklerindeki benzerlik, elde edilen iplikl erde üni görünümü sağlamaktadır.<(> <<)>/p>Made of beech wood modal, com pletely natural, wet and dry strength of a high fiber type. Highly resis tant to abrasion. Moisture transfer feature is very good. Modal yarns ar e knitted or woven fabrics, has a soft hand. Due to a very good moisture transfer feature a warm, humid climates, even the clothing comfort. Mod al cotton blend, both due tothe use of 100 % natural cellulose-based and naturally provides. It adds to the mix Modal...s gentle, comfortable ha ndle, brightness, and high wet and dry strength properties combined with the behavior of cotton yarn properties are known. Modal and cotton dye resembles to provide uniform appearance from yarn.

 • Ödeme Seçenekleri
 • Tavsiye Et
 • İade Koşulları
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.