x
Menü
Hesabım
Şifremi Unuttum
Sepetim
Filtre
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

KADIN EV GİYİM MODELLERİ

Ev kıyafetleri, günün yorgunluğundan uzaklaşarak, evinizde huzurla vakit geçirebilmeniz, konforlu saatler yaşamanız için tasarlanmış kıyafetlerdir. Bu kıyafetlerdeki temel amaç rahatlıktır. Gün boyu üzerinizde taşıdığınız, evde geçirdiğiniz saatleri rahat ve konforlu bir ana çeviren ev kıyafetleri kadın ve erkeklerin önem verdiği giyim ürünlerindendir. Özellikle kadın ev giyimleri, hem rahat hem de ev içindeki hareketliliği kaldırabilir nitelikte olması gereken kıyafetlerdir. Peki, kadın ev giyim ürünleri nelerdir, ev giyimi seçerken nelere dikkat edilmelidir? Bu kıyafetler, hangi kumaşlarla tercih edilmelidir?

Ev Giyimi Nedir?

Ev giyimi genellikle yumuşak dokulu ve esnek yapılı kumaşlarla tasarlanan, rahat kullanıma sahip kıyafetlerdir. Gündelik yaşam için önemli bir yere sahip olan ev kıyafeti kadın kullanıcılar için de elzem giyim parçalarındandır. Gündüz vakti için ayrı, gece için ayrı ayrı tercih edilen ev kıyafetleri, pijama takımlarından elbiselere kadar pek çok giyim parçasını karşılamaktadır. Bayan ev giyim modelleri geniş bir çeşitlilik göstermektedir.

Kadın Ev Giyimi Ürünleri Nelerdir?

Rahatlığın ön planda olduğu ev kıyafetleri, daha kullanışlı, tarz çizgiler sunarken konforlu kullanımı elden bırakmayan giyim ürünleridir. Bu kıyafetler içerisinde, kadın pijama takımı, kadın eşofman takımı, evde giyilecek elbise ve modelleri, kadın ev giyim ürünleri yer almaktadır. Rahat olmayı seven hanımlar için eşofman takımları, günlük ev elbisesi, tayt ve tunikler, mevsimine göre şort ve etekler, pijama takımları, sabahlıklar, tulumlar, iç giyim ürünleri, çoraplar, gecelikler ve daha pek çok parça, hem rahat hem tarz ifade edebilecek ev giyim ürünlerindendir.

Ev Giyimi Tercih Ederken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kadınlar için rahatlık önemli bir yere sahiptir. Günün yorgunluğunu ve stresini atmak, özgür hareket edebilmek, ev konforunu tadabilmek için, bu gündelik ancak özel kıyafetleri tercih ederken bazı noktalara dikkat etmek gerekir.

Öncelikle günün hangi saatinde giyecekseniz belirlemelisiniz. Kıyafetlerinizi zamanına göre tercih etmelisiniz. Gündüz vakti için hem rahat hem tarz kadın eşofman takımı gibi, kapri ya jogger pantolonlar üzerinde oversize ya da basic tişörtler zevkle ve rahatlıkla tercih edebileceğiniz ürünlerdir. Bununla beraber, hem rahat hem şık olabileceğiniz günlük ev elbisesi modelleri de gündüz vakti için tercih edilebilir kıyafetlerdendir. Gece için ise pijama takımları, gecelikler oldukça konforlu seçimler olacaktır.

Tercih edilen kumaşların dokusu ve esnekliği de önemli detaylardandır. Tercih ettiğiniz günlük kıyafetlerin, esnek yapılı, hafif ve nefes alabilen kumaşlarla tasarlanmış olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca vücut yapınız ve vücut ölçüleriniz de rahatlığın ön planda olduğu ev kıyafeti ürünlerinde önemli seçim noktalarını oluşturmaktadır. Tercih ettiğiniz kıyafetlerin, vücudunuzu sıkmayan ancak aşırı bol olmayacak şekilde tasarlanmış ürünlerden, aktivitelerinizi ya da rahatlığınızı tehdit etmeyecek ölçülerde tercih etmelisiniz. Ayrıca kolay yıkanabilir oluşu, ten renginizle uyumu, tasarımı da önemle dikkat edilmesi gereken özelliklerdir.

Ev Giyiminde Tercih Edilmesi Gereken Kumaşlar Nelerdir?

Ev kıyafetleri dilerseniz pijama dilerseniz eşofman ya da elbise olsun kumaş dokusu ve kalitesi önemlidir. Pamuklu kumaşlar hem vücut için hem de rahat bir kullanım için önemlidir. Bununla beraber egzersiz anı içinse hareket rahatlığı ve esnekliği sebebiyle sentetik kumaşlar tercih edilebilir. Pamuk, ipek, keten, yün gibi kumaşlarla ev kıyafetlerinizde rahatlığı sağlayabilirsiniz. Ev kıyafetlerinde tercih edeceğiniz ürünlerin kumaş kalitesini, rengini rahatlığınızı ve sağlığınızı düşünerek tercih etmelisiniz.

En Tarz Ev Giyim Ürünleri Nereden Alınır?

Evde tercih edilen pijamalar, çamaşırlar gibi kıyafetler, hem rahat hem tarz tasarımlar arasından tercih edilmelidir. Ev rahatlığı, üzerinizde taşıdığınız kıyafetlerin kalitesi, tarzı ve tasarımı ile yakından ilgilidir. Bu sebeple ev giyim ürünlerini, kaliteli markalar ve zevkli tasarımlar arasından tercih etmelisiniz. Bu bağlamda Tiessi’nin, ev giyim ürünlerinde tercih edebileceğiniz en kaliteli ve tarz seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Farklı markalara ait ürünleri, tarz seçenekleri, renk ve tasarım çeşitliliği ile bulabileceğiniz Tiessi, rahatlığınızı önemserken, zarafetinizi ve şıklığınızı, bir adım öne taşıyan tasarımlar sunmaktadır. Tiessi, iç giyim ürünleri, sabahlıklar, pijama takımları, çoraplar, tayt ve pantolonlar,  tekli ve kadın ev giyim takım koleksiyonlar için Tiessi ürünleri sizleri bekliyor.  

Tiessi Ev Giyim Ürün Seçenekleri Nelerdir?

Tiessi, pek çok giyim ürününde olduğu gibi ev kıyafetlerinde de farklı tasarımları kaliteli markalarla kullanıcılarına sunmaktadır. Pijamadan eşofman takımlarına,  elbiselerden tişörtlere kadar pek çok ürünü bulabileceğiniz Tiessi, kendi kalitesiyle beraber Doremi ve Miorre’nin de ürün koleksiyonlarını sunmaktadır.

Miorre’nin pijama kategorisinde, tek alt olarak tercih edebileceğiniz puantiyeli pijama altı, pijama takımları, şort ve büstiyer takımları, termal eşofmanlar tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır. Yine  Phesov’un şortlu pijama takımları da oldukça rahat ve kullanışlı seçeneklerdendir.

Doremi’ye ait, pamuklu şortlu ya da uzun paça pijama takımları, hem şık hem rahat kullanıma sahip saten pijama takımları, taytlar ve tişörtler de tercih edebileceğiniz seçenekler arasındadır.

Zayıflamaya yardımcı, yürüyüş ve spor seanslarınızda, performansı güçlü termal eşofman takımları, elbiseler, tunikler, tulumlar da Tiessi çatısı altında güvenle tercih edebileceğiniz, konforlu kıyafet seçenekleridir.

Kendinizi hem rahat hem özel hissedeceğiniz ev giyim seçenekleri için siz de vakit kaybetmeden Tiessi ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

Ev Giyim Ürünlerinde Beden Aralığı Nedir?

Tiessi, her beden ölçüsünü dikkate alarak, kadınların evdeki yaşam alanlarında, konforlu olmalarını sağlayacak kalitede ve beden ölçülerinde tasarımları satışa sunmaktadır. En küçük bedenden daha büyük ölçülerde büyük beden ev giyim seçeneklerini de kolaylıkla bulabileceğiniz Tiessi, tüm kadınlara evde geçirdikleri zamanı kaliteli kılmaktadır.

Uygun fiyatlar, farklı renkler, renk cazibesi ve her bedene uygun ev giyim ürünleri için siz de Tiessi’nin ev giyim kategorisinde yer alan ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.