Gizlilik Politikası

- Kişisel Bilgilerinizin Toplanması

Bu bilgileri, tiessi ürünlerini satın alırken, karşıdan yüklerken veya bunlara kayıt olurken ya da tiessi ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi alma, yarışmalara katılma, e-posta haber bültenleri sipariş etme, erişim sınırlaması olan özel site veya hizmetlere katılma, bir etkinlik veya eğitime kaydolma gibi talep ettiğiniz bir işlemi gerçekleştirmenize veya size hizmet sağlamak için sizinle iletişim kurmamıza izin veren, sizi kişi olarak tanıtan bilgilere (kişisel bilgiler) gerek duyulduğunda sizden talep edilir. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, şirketinizle ve kredi kartınızla ile ilgili bilgiler olabilir. Site, ziyaretleriniz hakkında, siteye erişmek için kullandığınız Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişme tarihi ve saatiniz, sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan web sitesinin internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve sitenin yönetilmesi için kullanılır. Servislerimizden bazıları, istenen bir hizmeti sağlamak için donanım ve yazılımınızla ilgili bilgileri toplar. tiessi, e-posta adresinizin veya diğer kişisel bilgilerinizin başkaları tarafından toplanmasını, uygunsuz veya zararlı amaçlar için kullanılmasını önlemek için, gerçek e-posta adresinizi veya diğer kişisel bilgilerinizi haber grupları, sohbetler veya diğer genel forumlarda açıklamamaya dikkat etmeniz konusunda sizi uyarır.

- Kişisel Bilgilerinizin Kullanımı

Sitede toplanan kişisel bilgiler, sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır. tiessi bu kullanımları desteklemek üzere, müşterilerine daha etkili hizmet sunmak, siteyi ve diğer ilgili tiessi ürünlerini veya hizmetlerini iyileştirmek ve aynı bilgileri tekrar tekrar girme gereğini ortadan kaldırarak sitenin kullanımını daha kolay hale getirmek veya siteyi özel tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre özelleştirmek için kişisel bilgileri kullanabilir. tiessi ile ilişkilerinizin dengeli sürmesini sağlamak için, www.tiessi.com tarafından kullanılan bilgiler diğer tiessi hizmetleri tarafından toplanan bilgilerle birleştirilebilir. Kişisel bilgileriniz, bildirimleri de içerecek şekilde, kullanmakta olduğunuz ürün veya hizmetler hakkında önemli bilgiler sağlamak için kullanılabilir. Ayrıca, izin vermeniz koşuluyla, size diğer tiessi ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgiler gönderilebilir. Araştırma amacıyla, site ziyaretleriyle ilgili verileri anonim demografik bilgilerle birleştirilip ve bu bilgiler daha yararlı içerik sağlamak üzere toplu bir şekilde kullanılabilir. www.tiessi.com sitesinin giriş sınırlaması olan kimi bölümlerinde, kişiselleştirilmiş içerik sağlamak için, sizden onay alarak site ziyaret verilerini kişisel bilgilerinizle birleştirilebilir. İzin vermemeniz halinde, size kişiselleştirilmiş hizmet verilmeyip kişisel bilgilerinizle site ziyaret bilgileriniz birleştirilmez. Bir haber bültenine kaydolduğunuzda veya tanıtım e-postaları almayı kabul ettiğinizde www.tiessi.com e-postaları izlemek için özelleştirilmiş bağlantılar veya benzeri teknolojiler kullanabilir. Size daha uygun e-postalar veya satış bilgileri gönderebilmek için bu bilgileri kişisel bilgilerinizle ilişkilendirebilir. Her e-posta, bu tür iletilerin gelmesini durdurmanıza olanak veren, abonelik iptal bağlantıları içerir. tiessi, kişisel bilgilerinizi yasal bir zorunluluk olarak istendiğinde veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya tiessi ya da siteye tebliğ edilen yasal işlemlere uymak; (b) tiessi haklarını ve mülkiyetini korumak ve savunmak; (c) tiessi çalışanlarının veya aracılarının, tiessi ürünü kullananların veya kamu güvenliği açısından acil durumlarda harekete geçmek için gerekli olduğuna iyi niyetle kanaat getirdiği hallerde açıklayabilir.

- Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği

tiessi, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri kullanılır. Sağladığınız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. Ayrıca, kredi kartı numarası gibi hassas kişisel bilgiler Internet üzerinden ilettildiğinde, bunlar Güvenli Yuva Katmanı (SSL) protokolü gibi şifreleme yöntemleriyle korunur. Kredi kartı bilgilerinizi herhangi bir şekilde sistemlerimizde saklanmaz. Kullanılan Kredi kartları özel 'Crypto ' yöntemleri ile şifrelenerek ilgili bankaya iletilir.

- Bu Gizlilik Bildiriminde Yapılabilecek Değişiklikler

Bu gizlilik bildirimi tiessi tarafından zaman zaman güncelleştirebilir. Bu gizlilik bildiriminde yapılacak önemli değişikliklerde, web sitemizin giriş sayfasına dikkat çekecek bir ilan yerleştirerek veya doğrudan tarafınıza bir bildirim göndererek haberdar edilir. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamı taşır.

- Güvenlik Bildirimi

tiessi, kullanıcı adı, erişim şifresi gibi bilgilerin sizin tarafınızdan belirlenmesine olanak sağlar. Erişim şifresinin unutulması durumunda kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresine gönderilen bir doğrulama kodu ile yeni şifre üretilmesini sağlar. tiessi gizli bilgilerin istendiği bölümlerde SSL (Secure Socket Layer) yöntemini kullanarak AES-256 256 bit şifreleyerek bilgilerinizin üçüncü şahısların eline geçmesini engeller.

Yükleniyor...